Poppers, čo o nich potrebujete vedieť

Je to tá malá fľaštička, ktorá vás nabudí počas večierkov alebo počas horúcej noci sexu. 

Trochu histórie

Najprv musíte vedieť, že poppers vynašiel v 19. storočí francúzsky chemik Antoine-Jérôme Balard . Bol prvým, kto syntetizoval amylnitrit, ako potenciálny liek na angínu. 

Keď sa začali sedemdesiate roky, homosexuálna komunita používala poppers pre ich účinky na ich sexualitu. Všimli si, že poppers zvýšil ich erekciu, predĺžil ich výdrž, zvýšil ich orgazmické kontrakcie a oddialil ich ejakuláciu. Neskôr si poppery osvojila mladšia generácia, ktorá ich používala pre účinky na ich sexualitu.

Účinky poppers

Keďže poppers rozširujú cievy, spočiatku sa používali na liečenie niektorých srdcových chorôb. 

Ak chcete zažiť účinky popperov, stačí ich len pričuchnúť . Najprv raz cez každú z vašich nosových dierok, aby ste potom pocítili akýsi závrat. Nasleduje nával hlavy a potom uvoľnenie vášho tela vrátane análnych svalov a pocit tepla na približne dve minúty. 

 

Spôsoby použitia poppers

Najlepší spôsob je vdychovať výpary poppers nosom a niekedy aj ústami.

NIKDY však nepite poppers ! Výrobcovia odporúčajú nechať fľašu otvorenú a nechať ju tak uvoľniť výpary vo vašej miestnosti, ktorá musí byť dobre vetraná. To pomôže vašim poppers premiešať sa s okolitým vzduchom.  

Výkonné druhy popperov

Niektoré vysoko koncentrované poppers môžu spôsobiť prudké závraty a tiež pocity mdloby. V prípade predávkovania môžete mať príznaky ako hnačka, kŕče v bruchu, prudké bolesti hlavy, závraty a môžete aj omdlievať. Váš zrak môže byť tiež zmenený, môžete mať kŕče – čo je zriedkavé – a tiež pociťovať nedostatok kyslíka, ktorý môže byť v niektorých zriedkavých prípadoch smrteľný.

Chceme vám pripomenúť, že poppers nie sú triviálne produkty a že ich treba používať zodpovedne a opatrne.

 

Riziká závislosti

Poppery z vás nevyrobia závislosť a ak ich prestanete používať, nezažijete abstinenčné syndrómy.

Odporúčame: https://www.popperssk.sk/afrodiziaka/sex-elixir-15ml/