EROS-ART FEROMAN CONCENTRE 20 ML

Neohodnotené
 

FEROMAN CONCENTRE

-obsahuje aktívne zložky, ktoré pôsobia ako synergický zosilňovač produkcie mužských feromónov androstadienon

- produkt ktorý pomáha uvoľniť vlastné feromóny

-vhodné k vášmu obľúbenému parfému

Dostupnosť Skladom
€16,90
   
Kód tovaru 999
Kategória Pánske feromóny
 

"Feroman Concentre" obsahuje aktívne zložky, ktoré pôsobia ako synergický zosilňovač produkcie mužských feromónov androstadienon. Feroman výrazne zvyšuje vašu produkciu o 269%, aby sa v priebehu niekoľkých minút dosiahol nárast prírodzených feromónov.

Feromóny sú bez zápachu a vedome nezistiteľné prírodné látky, ktoré spúšťajú hlbokú sexuálnu reakciu v mozgu tých, ktorí s nimi prídu do kontaktu, a ktorá súvisí so sexuálnou príťažlivosťou. Jeho tvorba a sekrécia sú prirodzené procesy a sú hormonálne regulované stimulmi nervového systému, ktoré sa dostávajú do buniek apokrinných žliaz a sebocytov mazových žliaz. .

"Feroman koncentrát" má vlastnosť modulovať vlastnú produkciu feromónov smerom nahor prostredníctvom synergického pôsobenia svojich zložiek, strojnásobenie produkcie androstadienonu; jeho pôsobenie je takmer okamžité; S „feroman concentre“ sa budete cítiť sebavedomejšie, atraktívnejšie a žiadanejšie a získate väčšiu istotu v konaní a zvádzaní. Produkt je navrhnutý tak, aby v človeku aktivoval silný účinok syntézy vlastných feromónov, viac ako trojnásobok cudzích alebo syntetických feromónov.

Feroman koncentrát je prírodnou alternatívou na zvýšenie produkcie androstadienonových feromónov.

Nemá žiadny zápach, je kompatibilný s parfumom alebo kolínskou vodou na osobné a bežné použitie bez zmeny vôní.

Produkt, ktorý pomôže posilniť a uvoľniť samotné feromóny a premení človeka na jedinečný symbol zvádzania.

20 ml