Neohodnotené

Intimeco Orgasm Libido Drops 30ml

Kvapky Intimeco Orgasm Libido 

Obsah : 30ml

Skladom
Kód: 1090
Značka: INTIMECO
€6,50
Kategória: Afrodiziaká

Doplnok stravy
INTIMECO ORGASM LIBIDO kvapky 30ml


Chceli by ste sex po celodennej práci a domácich prácach? Ak si nepamätáte, kedy ste si naposledy užili spoločné chvíle v posteli, stojí za to popremýšľať o obnovení vášho milostného vzťahu. Neviete, kde na to zobrať energiu? Existuje aspoň niekoľko „argumentov“ v prospech doplnku stravy Intimeco Orgasm Libido:
L-Karnitín - podporuje vitalitu, bojuje proti chronickej únave a zlepšuje činnosť ciev.
Extrakt z guarany, Paullinia Cupana - dodáva energiu tak potrebnú v každodennom živote aj pri sexe.
Extrakt zo semien tejto rastliny pomáha stimulovať krvný obeh v tele.
L-tyrozín - aminokyselina podporujúca telo pri namáhavej námahe a únave.
Taurín – urýchľuje regeneráciu svalov po intenzívnom cvičení.
Kofeín – príjemne stimuluje myseľ.
Potrebujete viac argumentov? Zvýšte svoje libido a užite si intenzívnejšie orgazmy. Stojí za to vyskúšať výhody Orgasm Libido na vlastnom tele. Stačí pridať päť kvapiek do akéhokoľvek nápoja 30 minút pred stykom. Užite si lásku ako nikdy predtým.

Prírodné zložky kvapiek Intimeco, ktoré ovplyvňujú váš sexuálny život

L-karnitín - jedna z najobľúbenejších zložiek podporujúcich ľudský organizmus. Používa sa ako účinný prostriedok pri liečbe zníženého libida ako aj zhoršujúcej sa únavy a depresie. Vedci dokázali, že L-karnitín má pozitívny vplyv na prekrvenie mužského člena a zlepšuje pohyblivosť spermií. Preto táto zložka dobre funguje v boji proti neplodnosti.

Extrakt z guarany / Paullinia Cupana - extrakt z tejto rastliny sa najčastejšie používa v boji proti únave, ako aj na zlepšenie psychickej a fyzickej kondície. Na rozdiel od kofeínu poskytuje guarana diverzifikovaný prísun energie, ktorá má pre naše telo veľký význam. Ukázalo sa tiež, že guarana zlepšuje výkon počas krátkodobého cvičenia s vysokou intenzitou. Nemôže teda chýbať v doplnkoch stravy podporujúcich sexuálnu výkonnosť.

L-Tyrozín (aminokyselina) - exogénna aminokyselina, ktorú naše telo produkuje v nedostatočnom množstve, čo je škoda. Preto je jeho dopĺňanie také dôležité, ak si chceme užiť sexuálny výkon. Stimuluje sekréciu rastového hormónu, ktorý spôsobuje rast svalov. Znižuje tiež telesný tuk. Táto prírodná zložka, ktorá sa nachádza v našom tele, podporuje fyzickú a duševnú aktivitu. Je teda veľmi dôležitý nielen pri každodennom fungovaní, ale veľmi nápomocný aj pri sexe.

Taurín – aminokyselina dôležitá pre zdravie a krásu. Jeho úlohou je podpora energie, ochrana pečene, prevencia obezity. Je to zložka pridávaná do doplnkov výživy, ktorá je dôležitá pre podporu tela pri náročnom cvičení, čo vám umožní predĺžiť pohlavný styk bez únavy. Ukazuje sa, že jeho prirodzeným zdrojom sú napríklad ustrice. Preto sa morské plody považujú za afrodiziakum.

Kofeín – vedci už viackrát dokázali, že káva má veľmi dobrý vplyv na mužov a ženy, pokiaľ ide o dysfunkcie súvisiace so sexuálnou sférou. Kofeín je dôležitou zložkou na podporu tela. Jeho úlohou je uvoľniť tepny a svaly dôležité pre mužskú erekciu a väčšiu citlivosť na láskanie ženských pohlavných orgánov. Kofeín má tiež stimulačný účinok.


Intimeco Orgasm Libido

INFORMÁCIE O VÝŽIVOVÝCH HODNOTÁCH

Názov zložky   Množstvo v 1 porcii 10 ml
L-karnitín 500 mg
Extrakt z guarany - Paullinia Cupana 400 mg
L-tyrozín (aminokyselina) 300 mg
taurín 200 mg
kofeín 65 mg
Zloženie: L-karnitín, extrakt z guarany, L-tyrozín (aminokyselina), taurín, kofeín.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek výživového doplnku. Výživový doplnok nie je určený pre deti. Výživový doplnok nemožno užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Dôležitá je vyvážená a pestrá strava a zdravý životný štýl. Produkt pre osoby staršie ako 18 rokov. Nepoužívať u tehotných a dojčiacich žien.

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Odporúčaná spotreba: 1 porcia = 10ml. Nekonzumujte viac ako 1 porciu denne. Nepoužívať na noc

Späť do obchodu