Análne sprchy

Pokiaľ chcete mať prípravu či priebeh análnych hier pod kontrolou a vyhnúť sa možným nepríjemným situáciám, je vhodné pred ich začiatkom použitie análnej sprchy. Pocit čistoty pomôže k väčšiemu uvoľneniu, bohatším zážitkom a intenzívnejšiemu precíteniu análneho sexu či pri použití análnych kolíkov či vibrátorov. Análne sprchy sú špeciálne navrhnuté pre jednoduchú manipuláciu a hygienickú očistu oblasti análneho otvoru. Ponúkajú tak účinný a bezpečný spôsob intímnej očisty.

#ShowMore#.

Análne sprchy sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov určených na hygienické použitie, samozrejmosťou je teda absencia BPA a ďalších škodlivých látok. Ergonomický dizajn umožňuje pohodlné použitie, čo je podporené reguláciou prúdu vody, aby bolo jej použitie príjemné a nespôsobovalo nepríjemné pocity. Údržba samotnej sprchy je veľmi jednoduchá pre zabezpečenie maximálnej hygieny výrobku. Pri použití odporúčame použitie čistej vody alebo špeciálne navrhnutých roztokov, aby nedošlo k podráždeniu či vzniku infekcie.

Cena

926
1926
Análna sprcha Addicted Toys Anal Douche Black
Tip
€9,90

Análna sprcha ADDICTED TOYS ANAL DOUCHE BLACK pre intímnu hygienu

Farba: čierna

Kód: 927
bathmate hydro rocket douche
Tip
€25,80

Análna sprcha Hydro Rocket Douche

Bathmate Hydro Rocket je zariadenie osobnej hygieny určené na použitie v sprche ako doplnok k vašej osobnej očistnej rutine.

Kód: 467
2 položiek celkom
Späť do obchodu