Oddialenie ejakulácie

 

Chceli by ste zažiť dlhší a intenzívnejší intímny zážitok, no nedarí sa vám? Hľadáte spôsoby, ako uspokojiť vašu partnerku, predĺžiť chvíle vzájomnej rozkoše a pýtate sa, ako oddialiť ejakuláciu? Efektívnym riešením pre vás môžu byť gélyspreje, ktorých cieľom je oddialiť ejakuláciu tým, že znižujú citlivosť, vďaka čomu pomáhajú predĺžiť trvanie sexuálneho styku. Ich výhodou je aj skutočnosť, že podporujú sexuálnu výkonnosť.

#ShowMore#

Oddialenie ejakulácie má obrovský význam v rámci kvality vášho sexuálneho života. Pre koho sú tieto produkty vhodné? Predovšetkým pre mužov, ktorí túžia mať kontrolu nad svojím orgazmom a chcú zažiť uspokojivejší sexuálny zážitok so svojou partnerkou.

V našej pestrej ponuke nájdete kvalitné delay gélyspreje, ktoré sú vyvinuté odborníkmi. Sú maximálne bezpečné, nakoľko obsahujú výlučne prírodné zložky, ktoré sú vysoko účinné. Predčasná ejakulácia trápi množstvo mužov, no dnes ju je možné efektívne vyriešiť. Vyberte si preto z našej ponuky produktov na oddialenie ejakulácie, a to za bezkonkurenčné ceny. Chcete, aby ste objednávku vykonali v diskrétnosti? Nie je problém. Ponúkame totiž balenie produktov, vďaka ktorému nikto nebude vedieť o tom, čo ste si na našom e-shope zakúpili.

Ak sa chcete dozvedieť viac prečítajte si náš článok o tom ako oddialiť ejakuláciu : https://www.popperssk.sk/blog/clanok-predcasna-ejakulacia-ako-oddialit-ejakulaciu/

Cena

615
1615
erekta 40ml
€6,50
Kód: 503
stay up 40ml
€8,90

Exkluzívny krém na penis, pre tých ktorí chcú udržať tvrdosť svojho penisu dlhšie. Exkluzívne zložky v tomto kréme znižujú citlivosť penisu, čím predlžujú dobu erekcie. Pred sexom jednoducho naneste na penis.

Kód: 509
erecta extend 40ml
€9,50

Krém, ktorý vďaka jemným anestetickým vlastnostiam odďaľuje ejakuláciu. Oneskorenie orgazmu u mužov poskytuje väčšiu spokojnosť obom partnerom. Extend erecta dočasne znecitliví najcitlivejšie receptory na konci penisu.

Kód: 506
ORGIE TIME LAG DELAY SPRAY - 25ML
Tip
€12,90

ORGIE TIME LAG DELAY SPRAY

Sprej na oddialenie ejakulácie pre mužov.

Obsah: 25ML

Kód: 539
pjur superhero performance spray 20 ML
€12,90

PJUR SUPERHERO PERFORMANCE je delay sprej špeciálne vyvinutý na predĺženie mužského potešenia a oddialenie ejakulácie.

Kód: 573
ORGIE XTRA TIME - gél na oneskorenie ejakulácie (15ML)
Tip
€14,50

ORGIE XTRA TIME DELAY GEL 

Gél na oddialenie ejakulácie

Obsah : 15ML

Kód: 536
pjur Superhero Strong performance spray 50 ML
Tip
€14,90

PJUR SUPERHERO je delay sprej špeciálne vyvinutý na predĺženie mužského potešenia a oddialenie ejakulácie.

Kód: 497
7 položiek celkom
Späť do obchodu