Vibračné vájíčka

Objavte hranice vzrušenia s vibračnými vajíčkami z našej ponuky! Tieto diskrétne erotické pomôcky sú navrhnuté tak aby vám priniesli nevšedné potešenie, či už ste sama, alebo so svojím partnerom. S ich kompaktným a bezchybným dizajnom vám umožňujú experimentovať s rozkošou kdekoľvek a kedykoľvek. Vychutnajte si jemné vibrácie alebo intenzívne pulzácie, ktoré vám poskytnú stimuláciu presne tam, kde ju potrebujete. Naše vibračné vajíčka sú vyrobené z kvalitných a telu bezpečných materiálov. Vyberte si z našej ponuky a objavte nové spôsoby, ako obohatiť váš intímny život!

 

#ShowMore#

 

Ako si vybrať vibračné vajíčko?

Pri výbere vhodného vibračného vajíčka je potrebné zamerať sa na niekoľko dôležitých atribútov a vybrať si podľa vašich preferencií , čo vám najviac vyhovuje .

 

 1. Veľkosť a tvar vibračných vajíčok

Základný faktor pri výbere vhodného vibračného vajíčka je tvar a veľkosť .  

Veľkosť je zvyčajne od 5 do 10 cm  . Tvar môže byť klasický alebo oválny v tvare kvapky pre stimuláciu bodu G  a klitorisu .

 

 1. Ovládanie

Vajíčka je možné ovládať rôznymi spôsobmi . Vyberte si podľa toho ktoré vám najviac vyhovuje .

 • Bezdrôtové vibračné vajíčka na ovládanie sú vhodné pre sólu hru ale aj pre použitie s partnerom .
 • Vibračné vajíčka na ovládač prepojený káblom je takisto vhodné používať osamote ale aj s partnerom ak vám neprekáža kábel je to vhodná a aj lacnejšia alternatíva .
 • Vajičko s integrovanými tlačidlami – ovládacie tlačidlá sú umiestnené na tele vajíčka takže je potrebné nastaviť vibrácie ešte pred vložením do vagíny .
 • Vibračné vajíčko ovládané aplikáciou v smartfóne . Aplikácie sú dostupne pre systemy iOS aj Android . Jednoducho si ju stiahnete spárujete vajíčko a možte si nastavovať intenzitu vibrácii a rôzne režimy .

 

 1. Materiál

Veľmi dôležitým faktorom je aj výber správneho materiálu . Vajíčka sa vyrábajú prevažne z týchto materiálov:

 • Silikón – Mäkký a pružný čo umožnuje pohodlné a príjemné používanie . Je to hypoalergénny materiál bez ftalátov . Ma dlhú životnosť a skvele sa prispôsobuje telesnej teplote .
 • Plast (ABS ) – je to tvrdší ale odolný materiál a používa sa na výrobu lacnejších vajíčok .

 

 1. Druhy vibrácie vajíčok

 

Vibračné vajíčka vám v súčasnosti ponúkaju rôzne druhy a intenzitu vibrácií ktoré vám zaručia ešte viac rozkoše .

 

 • Klasické kontinuálne vibrácie - sú charakteristické konštantným a rovnomerným pulzom
 • Pulzujúce vibrácie - tie sú zväčša striedavé a nepravidelné
 • Eskalujúce vibrácie – pri tomto type sa postupne zvyšuje intenzita od jemnejších po silnejšie intenzívnejšie vibrácie .
 • Vibrácie s náhlym nárastom alebo poklesom intenzity – tento typ vibrácií je charakteristický rýchlym poklesom alebo nárastom intenzity čo môže navodiť príjemné a vyrušujúce pocity .

 

Vyberte si z našej ponuky a objavte nové spôsoby, ako obohatiť váš intímny život!  Ženám odporúčame si pozrieť aj našu ponuku vibrátorov a pre pánov vibračné krúžky pre dokonalé intímne chvíle vo dvojici .

Cena

1224
11224
BI 014294
€12,50

Vibračné vajíčko Pretty Love Avery

-vodeodolné

-30 vibračných režimov

Kód: 1314
Vibračné vajíčko Elys
Tip
€23,90

Vibračné vajíčko Elys na diaľkové ovládanie

Značka : Toyz4Lovers

Farba: ružová

Kód: 1386
2 položiek celkom
Späť do obchodu