Vákuové pumpy

Chceli by ste hlbšie a intenzívnejšie prežiť všetky intímne okamihy s partnerkou? Vákuové pumpy môžu byť pomôckou, ktorú hľadáte. Ide o erotickú hračku, ktorá je navrhnutá tak, aby dokázala nabudiť silnejšiu erekciu a zároveň zlepšiť aj celkový sexuálny výkon. Na akom princípe fungujú vákuové pumpy? Pumpa na penis vytvára podtlak, čím dochádza k lepšiemu prekrveniu a zvýšeniu objemu či tvrdosti erekcie.

#ShowMore#

Prečo je pumpa na zväčšenie penisu tak obľúbenou erotickou pomôckou? Jej používanie je veľmi jednoduché, nakoľko stačí vložiť penis do cylindrickej pumpy a následne pomocou manuálneho alebo automatického systému vytvoriť vákuum. Celý proces zabezpečuje stimuláciu prietoku krvi do penisu, čoho výsledkom je silnejšia a dlhšie trvajúca erekcia.

Pre koho je vákuová pumpa ideálna? Nielen pre ľudí, ktorí si chcú okoreniť sexuálny život a túžia po zvýšení svojej sexuálnej výkonnosti, ale aj pre mužov, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou. Práve táto sexuálna pomôcka im bude vedieť ľahko pomôcť dosiahnuť čo najsilnejší intímny okamih.

Vákuové pumpy v našej ponuke sú moderné a vynikajú hneď niekoľkými vlastnosťami. Medzi tie patrí nastaviteľná úroveň tlaku, pohodlná manžeta, bezpečnostný ventil na reguláciu tlaku, vďaka čomu je zabezpečený maximálny komfort pri používaní. Okrem iného, niektoré inovatívne pumpy na penis sú vybavené aj vibračnými funkciami, čo každému mužovi poskytne ešte intenzívnejší zážitok.

Cena

1022
11022
pompka powerpump max black clear
€10,90

Vákuová pumpa na penis pre mužov

 

Kód: 1437
penis pump with extra sleeves
Novinka Tip
€18,90

Táto pumpa na penis je špeciálne navrhnutá pre mužov, ktorí chcú dosiahnuť veľmi tvrdú a veľkú erekciu za pár sekúnd. Každé stlačenie spúšte rozšíri váš penis, aby bol pôsobivejší, tvrdší a hrubší.

Kód: 780
pompka bestseller vacuum pump vibro
€21,90

Vibrujúca vákuová pumpa na penis Bestseller od značky Toyz4Lovers

Kód: 1434
3 položiek celkom
Späť do obchodu