Neohodnotené

EREKTA + 40ML

Skladom
Kód: 503
Značka: RUF
€6,50

VIAC INFORMÁCIÍ
Erekta Plus je krém vyrobený špeciálne pre mužov. Hovorí sa, že ponúka dramatické výhody. Krém účinkuje na zvýšenie pevnosti erekcie a dokonca na oddialenie ejakulácie To znamená že znižuje citlivost penisu, čo mužom umožňuje vydržať dlhšie bez dosiahnutia orgazmu. To mužovi uľahčí potešenie partnerky a tiež mu ponechá zvýšenú sexuálnu sebadôveru. Pretože sexuálna výdrž je problém, s ktorým bojuje veľa mužov, krém Erekta Plus pomáha mužom, ktorí majú pocit, že sú jednoducý,  a inak nevydržia dosť dlho.

Erekta Plus je exkluzívny krém pre mužov, ktorí si chcú zachovať tuhosť erekcie. Špeciálne zložky sú navrhnuté tak, aby znižovali citlivosť penisu na vonkajšie podnety a umožňovali tak erekciu udržať oveľa dlhšie a uspokojivo.

Ako to funguje?

Keď muž bojuje so sexuálnou výdržou, je to často preto, že jeho penis je precitlivený. Erekta Plus a ďalšie podobné krémy znižujú citlivosť na oddialenie ejakulácie a predĺženie sexuálneho styku. Maloobchodníci odporúčajú, aby si muži vtierali trochu krému na penis asi 10 - 15 minút pred sexuálnou aktivitou.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov masírujte trochu tohto krému po celej dĺžke penisu približne 10 - 15 minút pred pohlavným stykom. Po použití zmyť

Záverečný fakt:

Erekta Plus je produkt na vylepšenie mužského pohlavia určený na pomoc mužom, ktorí trpia predčasnou ejakuláciou alebo nedostatkom sexuálnej výdrže. Údajne umožňuje mužom dlhšie vydržať v posteli znecitlivením penisu znecitlivujúcim prostriedkom. Mužom sa hovorí, aby si krém votreli do pokožky najmenej 10 minút pred sexuálnym stykom, aby dosiahli čo najlepšie výsledky.

Späť do obchodu