Neohodnotené

Sex Elixir for Men 30ml

Sex Elixir pre mužov

-zvýšenie libida

Obsah : 30ml

Skladom
Kód: 1054
Značka: SHS
€19,90
Kategória: Afrodiziaká
shs sex elixir for men 30ml suplement diety (1)
Tip

Tabuľka nutričných informácií:
Ingrediencie
Množstvo v 1 dávke (v 15 kvapkách)
L-arginín 41,50 mg
Extrakt z čínskych citrusových plodov 25,00 mg
Extrakt z koreňa kórejského ženšenu  25,00 mg
Zloženie: voda, L-arginín, extrakt schizandry čínskej, extrakt z koreňa kórejského ženšenu, konzervačné látky: E211, E202
Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek výživového doplnku. Výživový doplnok nie je určený pre deti. Výživový doplnok nemožno užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Dôležitá je vyvážená a pestrá strava a zdravý životný štýl. Produkt pre osoby staršie ako 18 rokov. Nepoužívať u tehotných a dojčiacich žien.

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Odporúčaná konzumácia: 1 porcia = 15 kvapiek. Odporúčaná denná dávka - 15 kvapiek - užite pod jazyk alebo zmiešajte s akýmkoľvek nápojom a užite 30 minút pred stykom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Čistá hmotnosť: 30 ml
Krajina pôvodu: Európska únia
Ponúkaný produkt je doplnkom stravy, t.j. potravinou. Produkt nie je liek. Nemá žiadne liečivé vlastnosti a zabraňuje chorobám. Zloženie výrobku, opatrenia, odporúčaná spotreba, skladovanie, vlastnosti a dátum spotreby nájdete na obale. Tovar je možné vrátiť nepoužitý, v pôvodnom a neporušenom obale, ak sa po jeho prevzatí a prečítaní informácií na obale alebo príbalovom letáku ukáže, že tento výrobok nemôžete použiť vzhľadom na zloženie alebo vlastnosti jeho zložiek. Popísané činnosti závisia od jednotlivých stavov organizmu, kondície a zdravia. Nezaručujeme dosiahnutie rovnakých výsledkov.

Späť do obchodu