Neohodnotené

Love & Desire dámsky 100ml - feromóny

Love & Desire dámsky feromónový parfém

Obsah: 100ML

Feromóny - neviditeľná sexuálna príťažlivosť

Obsahuje až 4 feromóny v spojení s príťažlivou vôňou

Skladom
Kód: 711
Značka: SHS
€19,50
Kategória: Dámske feromóny
shs perfumy z feromonami love desire damskie 100 ml feromony parfem damsky
Akcia

Ako vonia Love & Desire ?
Je to sexy, ovocná a kvetinová vôňa pre odhodlané, nezávislé ženy, ktoré vedia, čo chcú, a neváhajú po tom siahnuť. Je to veľmi ženská vôňa: zmyselná, sofistikovaná, silná, horká a vyzývavá. Provokuje a fascinuje, spôsobuje veľa zmätkov v mužskej hlave, robí veľa. Vôňu Love & Desire tvoria vône: čierne ríbezle, hruška, taliansky klementín, pomaranč, zázvorový kvet, semená ibišteka, frézia, kalifornské cédrové drevo a vanilka.

Ako fungujú feromóny Love & Desire?
Feromóny a parfumy s ich prídavkom pôsobia prirodzene, neviditeľne. Samotná vôňa Love & Desire je veľmi ženská, sexi a hypnotizujúca, zatiaľ čo feromóny nevoniajú, nie sú vnímateľné pre vás ani pre tretie strany. Používaním parfumov s feromónmi už nemusíte používať ďalšie vonné látky.

Originálny neobvyklý vzorec 4 feromónov
Väčšina feromónov, ktoré sú k dispozícii na predaj, je založená na chemických zlúčeninách: androstenol a androstenon. Feromóny Love & Desire sú jediné, ktoré obsahujú ďalšie dve dôležité zložky: androsterón a androstadienon. Tento vzorec bol vytvorený špeciálne preto, aby vám poskytol maximálne výsledky.

 

Späť do obchodu