Neohodnotené

Love & Desire Premium Edition Homme 100ml - dámske feromóny

Love & Desire Premium Edition Homme Woman 2X Stronger

Obsah: 100ml

Feromóny - neviditeľná sexuálna príťažlivosť

Skladom
Kód: 816
Značka: SHS
€28,90
Kategória: Dámske feromóny

Rozdiel v činnosti medzi bežnou sériou Love & Desire a sériou PREMIUM EDITION je v tom, že v prémiovej edícii je koncentrácia každého z feromónov dvakrát vyššia. Vďaka tomu získate po jednom použití dvakrát toľko. Limitovaná edícia je určená pre ľudí, ktorí hľadajú ešte viac dojmov a výziev a radi sa zbožňujú. Ak ste navyše už Love & Desire používali a ich pôsobenie sa vám zdalo príliš slabé, požadovaný cieľ sa priblížil, ale nie až tak, ako ste čakali - urobte druhý pokus, tentokrát s Love & Desire PREMIUM EDITION, kde je úspech zaručený!

Ako vonia Love & Desire?
Je to sexy, ovocná a kvetinová vôňa pre odhodlané, nezávislé ženy, ktoré vedia, čo chcú, a neváhajte po tom siahnuť. Je to veľmi ženská vôňa: zmyselná, sofistikovaná, silná, horúca a vyzývavá. Provokuje a fascinuje, spôsobuje mužovi v hlave veľa zmätkov, robí veľa. Vôňa Love & Desire sa skladá z vôní: čierne ríbezle, hruška, taliansky klementín, pomaranč, zázvorový kvet, semená ibišteka, frézia, kalifornské cédrové drevo a vanilka.

Ako fungujú feromóny Love & Desire?
Feromóny a parfumy s ich prídavkom pôsobia prirodzene, neviditeľne. Samotná vôňa Love & Desire je veľmi ženská, sexi a hypnotizujúca, zatiaľ čo feromóny nevonia, nie sú vnímateľné ani pre vás, ani pre tretie strany. Pri použití parfumov s feromónmi už nemusíte používať ďalšie vonné látky.

Originálny neobvyklý vzorec 4 feromónov
Väčšina feromónov, ktoré sú k dispozícii na predaj, je založená na chemických zlúčeninách: androstenol a androstenon. Feromóny Love & Desire sú jediné, ktoré obsahujú ďalšie dve dôležité zložky: androsterón a androstadienon. Tento vzorec bol špeciálne vyvinutý, aby vám priniesol maximálne výsledky.

Späť do obchodu