Neohodnotené

Lovely Lovers BeMine 100ml - dámsky feromónový parfém

Lovely Lovers BeMine dámsky feromónový parfém

Obsah: 100ml

Kvalitný a koncentrovaný , jeden z najlepších dámskych feromónových parfémov

-sexuálná príťažlivosť

Skladom
Kód: 846
Značka: Lovely Lovers
€42,90
Kategória: Dámske feromóny
lovely lovers bemine 100 ml damskie perfumy z feromonami
Tip

Originálna dámska voňa ktorá vznikla vo Francúzsku vďaka skúsenostiam značky LOVELY LOVERS. Na základe výskumu a testov na 237 vonných atraktantoch v rôznych zloženiach boli vybrané tie, ktoré mali najväčší vplyv na opačné pohlavie. Najvyššia koncentrácia a kvalita ingrediencií použitých pri tvorbe tejto drevitej, bylinnej a kvetinovej kompozície vám umožňuje vytvoriť zvodnú auru plnú ženských vibrácií, elegancie a sviežosti.

Opis vôňe

V závislosti od toho, či vôňu opisuje žena alebo muž, môžu byť vône LL BeMINE parfum WOMAN vnímané mierne odlišne. Hlavným spoločným znakom tejto vône (bez ohľadu na pohlavie osoby, ktorá ju hodnotí) je však jej veľmi zvodná ženská aura v kombinácii so žiarivou kvetinovo-ovocno-drevitou prírodou, ktorá sa jedinečným spôsobom vznáša za svojim nosičom a dáva o sebe vedieť na každom kroku. Svetelný otvor je vďaka bergamotu v kombinácii s čiernymi ríbezľami neuveriteľne zmyselný. Akonáhle sa vôňa usadí na pokožke, odhalí svoje tóny pižmového kvetinového srdca vďaka kúzlu ruže, pelargónie a pomarančového kvetu. Dopĺňa ho mimoriadne zmyselný základ kombinujúci hĺbku santalového dreva s cédrom a pačuli. Rýchly test na zápästie to nebude odrážať. Preto, aby ste túto vôňu dobre poznali a cítili, je potrebné ju „zniesť“, aby sa uvoľňovali všetky časové frakcie.

HLAVA: bergamot, čierne ríbezle
SRDCE: pižmo, ružový kvet, pelargónia, pomaranč
ZÁKLAD: cédrové drevo, santalové drevo, pačuli

Trvácnosť

Parfémy LL BeMINE WOMAN sa vďaka maximálnemu počtu atraktantov vôní schválených IFRA (International Fragrance Association) vyznačujú vynikajúcou projekciou sofistikovaných znakov vône a predovšetkým mnohými hodinami trvanlivosti. Stručne povedané: nemôže existovať silnejší legálny produkt s týmto zložením! Citeľná najvyššia kvalita ingrediencií a samotného zloženia vytvára mužskú auru, ktorá sa šíri okolo používateľa a zdôrazňuje jeho eleganciu a triedu.

Doporučujeme: https://www.popperssk.sk/damske-feromony/pherostrong-for-women-50ml/

Späť do obchodu