Sexual Attraction woman 15ml

Neohodnotené
 

Sexual Attraction woman 

Parfémované feromóny pre ženy , feromóny sú neviditeľná sexuálna príťažlivosť

Obsahuje 4 feromóny: Alfa Androstenol , Beta Androstenol  ,Alfa Androstenón , Estratetraenol

Dostupnosť Skladom
€10,80
   
Kód tovaru 729
Značka SHS
Kategória Dámske feromóny
 

Ako voňajú feromóny Sexual Attractive?
Vďaka veľmi intenzívnej koncentrácii a starostlivo vybranému zloženiu sú feromóny silnou sexuálnou príťažlivosťou. Vôňa zostane na pokožke takmer rovnako dlho ako feromóny, ktoré obsahuje. Je to veľmi efektívne. Stačí použiť malé množstvo, aby ste pocítili obrovský rozdiel. Ľahko sa skrýva, ľahko sa vyberá - diskrétna fľaša je vždy po ruke. Môžete ich použiť kedykoľvek budete potrebovať!

Sexual Attractive je zaujímavá, svieža, ženská vôňa s výraznou ovocnou nôtou plnou sexu. Jemne zapáli zmysly a vytvorí príjemnú atmosféru erotického vzrušenia. Vďaka tejto vôni budete na vlastnej koži cítiť, že svet sa môže stať taký o akom snívate. 

Perfektná kombinácia
Dynamická kombinácia feromónov s jedinečnou vôňou parfému vám zaistí úplný úspech v osobnom živote a zvýši šance na horúci románik. Feromóny Sexual Attractive obsahujú feromóny najvyššej kvality. Vďaka svojej veľmi intenzívnej koncentrácii a starostlivo vybranému zloženiu silne sexuálne priťahujú. Vôňa zostáva na pokožke takmer rovnako dlho ako feromóny, ktoré obsahuje. Je to veľmi efektívne. Všetko, čo musíte urobiť, je použiť malé množstvo našich feromónov a pocítite obrovský rozdiel. Budeš si istejšia a začneš priťahovať opačné pohlavie ako magnet. Umožňujú vám stať sa predmetom túžby a sexuálne vás vzrušiť v intímnych situáciách.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.