Neohodnotené

Análna sprcha Bathmate Hydro Rocket Douche

Análna sprcha Hydro Rocket Douche

Bathmate Hydro Rocket je zariadenie osobnej hygieny určené na použitie v sprche ako doplnok k vašej osobnej očistnej rutine.

Skladom
Kód: 467
Značka: BATHMATE
€25,80
Kategória: Erotické pomôcky

VIAC INFORMÁCIÍ
Bathmate Hydro Rocket je zariadenie osobnej hygieny určené na použitie v sprche ako doplnok k vašej osobnej očistnej rutine.

Vďaka ergonomickej, ľahko stlačiteľnej žiarovke s objemom 325 ml a inovatívnemu spätnému ventilu, ktorý zabraňuje návratu vody späť do žiarovky, čím eliminuje akékoľvek riziko kontaminácie, si môžete byť istí dôkladným hygienickým vyčistením.

Hydro Rocket sa používa rovnako jednoducho, ako efektívne. Jednoducho vyberte trysku a naplňte žiarovku vlažnou vodou, vymeňte trysku, ktorá je teraz pripravená na použitie.

Hydro Rocket je vyrobený iba z materiálov testovaných na bezpečnosť pokožky, čo zaručuje bezpečné a hygienické použitie, čo je skutočne nevyhnutnosťou pre čistú a sebavedomú hru.

Plne odnímateľná tryska a podstavec s plochým dnom uľahčujú čistenie vašej Hydro Rocket. Jednoducho vyberte trysku a opláchnite horúcou vodou, potom postriekajte prípravkom Bathmate Clean, čistiacim prostriedkom na hmly vyvinutým špeciálne pre bezpečné čistenie silikónovej gumy a latexu. Hydro Rocket sa dodáva v diskrétnom vrecku na bezpečné uloženie po použití.

 

- Spätný ventil zabraňuje kontaminácii vody
- Plne odnímateľná tryska pre ľahké čistenie
- kapacita 325 ml
- Podstavec s plochým dnom uľahčuje vypúšťanie
- Vyrobené z materiálov bezpečných pre pokožku

 

Balenie obsahuje: žiarovka s kapacitou 325 mm. Odnímateľná tryska. Sacia podložka. Skladovacia taška
Farba: čierna

Späť do obchodu