Neohodnotené

DELTA CLUB TOYS DONG FLESH SILICONE 17 X 3CM

Dildo Delta Club Toys Dong

- 100% lekársky hypoalergénny silikón bez ftalátov

Rozmery : 17cm x 3cm

Skladom
Kód: 987
Značka: DELTACLUB
€15,90
Kategória: Erotické pomôcky
DELTA CLUB TOYS DONG FLESH SILICONE 17 X 3CM
Novinka

DELTACLUB © dal klasickému dildu nový nádych, aby vám ponúkol ten najlepší a najkvalitnejší materiál. Lekársky silikón vyrobený v USA je 100% bez ftalátov a latexu, bezpečný a hypoalergénny.

Aké sú výhody používania silikónového dilda?

Lekársky silikón je veľmi príjemný na dotyk a je ideálnym materiálom pre veľa zábavy. Je veľmi hygienický a zaujme svojou kvalitou, ktorá sa s pomocou lubrikantu na vodnej báze stáva jedinečným pôžitkom. Najlepšie je použiť AQUA lubrikanty. DELTACLUB © môžete jednoducho vyčistiť jemným mydlom a vodou. Pre väčšiu hygienu by ste mali používať aj dezinfekčný prostriedok na erotické hračky.

MERANIE;

Rozmery: 17 cm. dĺžka x 3 cm. priemer.
ZNAČKA DELTACLUB

DELTACLUB © vyvíja v USA kvalitné dildá pre moderné ženy alebo dobrodružné páry. Realistické, ale efektívne dizajny robia z produktov DELTACLUB prvotriedne a jedinečné sexuálne hračky vďaka ich materiálu MEDICAL SILICONE. Rýchly prechod na telesnú teplotu a dokonalý dizajn každej hračky hovoria za všetko. Či už sú dildá DELTACLUB © integrované do predohry, ako dekoratívny doplnok pri milostnej hre alebo sólovej akcii, dajú sa použiť mnohými spôsobmi a privedú vás k vyvrcholeniu.

Späť do obchodu