Neohodnotené

Satisfyer Partner Box 2 (Double Joy + Royal One)

Satisfyer Partner Box 2 (Double Joy + Royal One)

Vibračný krúžok na penis a párový vibrátor v jednom balení . 

Skladom
Kód: 1302
Značka: SATISFYER
€54,90
Kategória: Erotické pomôcky

Vďaka Satisfyer Partner Box 2 si môžete spoločne užiť zmyselné chvíle. Dodáva sa s krúžkom Satisfyer Double Joy a krúžkom na penis Royal One: obe hračky sa nosia pri milovaní a obohacujú váš pokus o hlboké vibrácie. Vďaka aplikácii Satisfyer Connect, ktorá je k dispozícii zadarmo pre Android a iOS, si môžete pri hraní užiť ešte väčšiu voľnosť – funkcie ako vibrovanie hudby, diaľkové ovládanie Satisfyer cez Bluetooth alebo vibračný dizajnér vás poriadne zahrejú!

SPOKOJNEJŠIA DVOJNÁSOBNÁ RADOSŤ
Pri sexe sa jednoducho vloží silikónový vibrátor v tvare U, aby si obaja partneri mohli užiť intenzívne vibrácie. Kým driek stimuluje jej klitoris zvonku, druhá strana hračky poskytuje podmanivé tesnenie v jej chráme lásky. Oba konce vibrujú rovnako silno vďaka dvom motorom. Vnútorný hriadeľ stimuluje jej bod G aj jeho najlepší kúsok pri vstupe a výstupe. Vďaka praktickému ovládaniu aplikácií môžete ľahko meniť programy aj vo chvíľach extrémnej extázy.

SPOKOJNEJŠIA KRÁĽOVSKÁ
Silikón šetrný k pokožke, intenzívne vibračné programy a možnosť ovládania aplikáciou cez aplikáciu Satisfyer Connect robia z prsteňa najcennejší predmet v šperkovnici. Vďaka ergonomickému tvaru Satisfyer pohodlne a pevne sedí na tom najlepšom kúsku, ako aj na klitoris pri každom ťahu pomocou veľkoplošného stimulátora klitorisu.

Materiál ABS plast, silikón
Modrá / fialová farba
Vodeodolnosť áno
Batéria 2x batéria

Späť do obchodu