Neohodnotené

Lovely Lovers BeMine feromónový parfém pre mužov 100ml

Lovely Lovers BeMine pánsky feromónový parfém

Obsah: 100ml

Kvalitný a koncentrovaný , jeden z najlepších pánskych feromónových parfémov

-sexuálná príťažlivosť

Skladom
Kód: 843
Značka: Lovely Lovers
€42,90
Kategória: Feromóny
lovely lovers bemine 100 ml meskie perfumy z feromonami
Tip

Originálna pánska voňa ktorá vznikla vo Francúzsku vďaka skúsenostiam značky LOVELY LOVERS. Na základe výskumu a testov na 237 vonných atraktantoch v rôznych zloženiach boli vybrané tie, ktoré mali najväčší vplyv na opačné pohlavie. Najvyššia koncentrácia a kvalita ingrediencií použitých pri tvorbe tejto drevitej, bylinnej a kvetinovej kompozície vám umožňuje vytvoriť zvodnú auru plnú mužských vibrácií, elegancie a sviežosti.

Opis vôňe
Podľa toho, či je vôňa opísaná mužom alebo ženou, môžu byť noty vône LL BeMINE eau de parfum MAN vnímané mierne odlišne. Hlavným spoločným znakom tejto vône (bez ohľadu na pohlavie osoby, ktorá ju hodnotí) je však jej veľmi mužná aura v kombinácii so žiarivou drevito-bylinnou povahou sviežosti, ktorá svojim nositeľom pokračuje jedinečným spôsobom a dáva o sebe vedieť na každom kroku. Silné otvorenie sa vyznačuje úžasnou sviežosťou vďaka rozmarínu v kombinácii so zelenými oranžovými listami a levanduľou. Akonáhle sa vôňa usadí na pokožke, odhalí svoje tóny zeleného a bylinného srdca vďaka zelenému galbanu, kvetom pelargónie a bylinnej sviežosti šalvie clary. Dopĺňa to mimoriadne zmyselný základ kombinujúci hĺbku santalového dreva s vetiverom zakončeným dubovým machom. 

HLAVA: rozmarín, levanduľa, oranžový list
SRDCE: galbanum, šalvia clary, pelargónia
ZÁKLAD: santalové drevo, labdanum, dubový mach, vetiver, céder

Trvácnosť

Parfémy LL BeMINE MAN sa vďaka maximálnemu počtu atraktantov vôní schválených IFRA (International Fragrance Association) vyznačujú vynikajúcou projekciou sofistikovaných znakov vône a predovšetkým mnohými hodinami trvanlivosti. Stručne povedané: nemôže existovať silnejší legálny produkt s týmto zložením! Citeľná najvyššia kvalita ingrediencií a samotného zloženia vytvára mužskú auru, ktorá sa šíri okolo používateľa a zdôrazňuje jeho eleganciu a triedu.

Doporučujeme: https://www.popperssk.sk/panske-feromony/pherostrong-for-men-50ml/ 

Späť do obchodu