Neohodnotené

Lovely Lovers BeMine Destiny 50ml - pánske feromóny

Pánsky feromónový parfém Lovely Lovers BEMINE DESTINY

Obsah : 50ml

Skladom
Kód: 1383
Značka: Lovely Lovers
€32,90
Kategória: Pánske feromóny
c916648057ad924f411ef4108fbb4354
Novinka

Lovely Lovers BEMINE DESTINY man - 50ml (1,69 fl.oz.) PARFUM - pánsky parfém s vonnými feromónmi (I-L-Molecules Formula) - Stvorený na pokušenie s 20% koncentráciou atraktantov!
Vzorec I-L-molekúl
Pútavá pánska vôňa zo série BEMINE DESTINY bola vytvorená vo Francúzsku. Vďaka skúsenostiam značky LOVELY LOVERS bol použitý molekulárny vzorec I-L-Molecules (INTENSE LOVE MOLECULES). Je výsledkom výskumu viac ako 300 pachových atraktantov v rôznych pomeroch. Boli vybrané tie, ktoré majú najväčší vplyv na opačné pohlavie, čím sa z komplexu vonných olejov vyťažilo maximum príťažlivosti. Vzorec I-L-molekúl bol vylepšený tak, aby sa synergicky spájal s vôňou mužskej pokožky a vytváral tak jedinečný celok. Pánska kompozícia DESTINY je jedinečnou kombináciou silných tónov kože, dreva a dymu prepletených s teplou sladkosťou šťavnatého pomaranča a afrodiziakálnych kvetov. Najvyššia koncentrácia a kvalita použitých ingrediencií umožňuje vytvoriť zvodnú auru plnú mužských vibrácií a flirtovacej elegancie.

Aká je vôňa DESTINA'S ALFA MALE?
V závislosti od toho, či vôňu opisuje muž alebo žena, môžu byť tóny vône LL BEMINE DESTINY 50ml MAN vnímané mierne odlišne. Hlavnou črtou tejto vône (bez ohľadu na pohlavie hodnotiacej osoby) je však jej výnimočne mužná drevito-kožená-dymová aura spojená s teplou, pulzujúcou ovocno-kvetinovou nôtou . Už od úvodu vás sprevádza výrazný drevitý, kožený a dymový základ, ktorý vďaka šťavnatým pomarančom v kombinácii s bergamotom obklopeným šafranom, levanduľou a lístkom fialky umocňuje vôňu alfa samca. Akonáhle sa vôňa usadí na pokožke, odhalí svoje srdcové tóny vďaka jazmínu a bylinnej sviežosti kvetu muškátu, ktoré zdôrazňujú smelosť a odvahu vône.

 
HLAVA: pomaranč, list fialky, levanduľa, bergamot, šafran
SRDCE: muškátový kvet, jazmín
ZÁKLAD: koža, semiš, drevité tóny, céder

Späť do obchodu