Neohodnotené

Pherostrong For Men 15ML

PHEROSTRONG FOR MEN

Feromóny sú neviditeľná sexuálna príťažlivosť

Obsahuje 4 feromóny

Obsah: 15ML

Skladom
Kód: 720
Značka: Medica Group
€16,90
Kategória: Pánske feromóny

 

Feromón v gréčtine znamená „vysielač vzrušenia“. Feromóny sú prchavé chemikálie, ktoré sa vylučujú mimo telo. Pravdepodobne sú prítomné vo všetkých organizmoch: zvieratách, rastlinách, hubách, baktériách a tiež u ľudí. Feromóny však pôsobia iba medzi jedincami rovnakého druhu. Vďaka nim vysielame podnety, ktoré majú pozitívny vplyv na komunikáciu s okolím a zvyšujú našu atraktivitu pre opačné pohlavie.
Podľa vedcov z Viedenského inštitútu pre mestskú etológiu existujú v pachoch ľudského tela informácie, ktoré určujú emocionálny stav človeka. Keď naše čuchové receptory zachytia „vôňu“ feromónov, ľudská myseľ ich rozpozná ako špecifický zápach, ktorý spôsobí podvedomé reakcie u iných ľudí v akejkoľvek situácii.

Feromóny sa preto môžu ukázať ako veľmi vábivé ako lákadlo aj v sociálnych kontaktoch všade tam, kde je potrebná vzájomná dôvera, efektívne vyjednávanie alebo dosiahnutie vzájomne uspokojivých riešení - doma, v práci, na večierku s priateľmi alebo na stretnutí v úrade.

Celý proces je efektívny preto, pretože sa deje mimo naše vedomie - na úrovni inštinktov. Príjemca upravuje svoje správanie vďaka vplyvu látky, vôbec necíti vôňu feromónu a nevie o jeho účinku.

Existuje názor, že ak by sme nepoužívali kozmetiku (mydlá, šampóny, pleťové vody atď.), Boli by naše feromóny intenzívnejšie.

 

Mužské feromóny
Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol) - zlúčenina s vôňou pižma alebo santalového dreva. Dodáva mladistvú vitalitu a pôsobí ako sexuálna príťažlivosť pre ženy a repelent pre ostatných mužov
Androstenón (5α-androst-16-en-3-on) - jeho vôňa sa porovnáva so zriedenou vôňou vanilky.
Androsterón (5α-androstan-3α-ol-17-on) - považovaný za dopingové činidlo (zvyšuje svalovú hmotu), podmieňujúce nadvládu, autoritu medzi ostatnými mužmi
Androstadienon, vomerofherín (5α-androst-4,16-dien-3-ón) - je najlepšie preštudovaný feromón zo skupiny androsténov. V nízkych koncentráciách je prakticky bez zápachu. Výskum mozgovej činnosti potvrdzuje, že za jej vnímanie sú zodpovedné iné oblasti ako tie, ktoré sú zodpovedné za vôňu.

PheroStrong Feromóny - atribút príťažlivosti
Vylučovaním veľkého množstva feromónov nemusíte byť až tak fyzicky atraktívni, aby ste boli veľmi úspešní u opačného pohlavia

Ľudské feromóny, bohužiaľ, boli oslabené okrem iného aj kvôli príliš rýchlemu životnému štýlu a vplyvom mnohých civilizačných faktorov. JPreto je pre nás ťažšie budovať medziľudské vzťahy a úspešne oslovovať nových ľudí.

Doporučujeme: https://www.popperssk.sk/panske-feromony/pherostrong-for-men-50ml/ 

 

Späť do obchodu