Neohodnotené

Sexual Attraction man 15ml

Sexual Attraction man sú parfémované feromóny pre mužov.

Feromóny vám dodajú neviditeľnú sexuálnu príťažlivosť.

Obsah: 15ml

Skladom
Kód: 726
Značka: SHS
€11,50
Kategória: Pánske feromóny

Ako fungujú feromóny Sexual Attraction ?
Feromóny a parfumy s ich pridaním pôsobia prirodzene, neviditeľne. Samotná vôňa Sexual Attraction je veľmi mužná, sexi a hypnotizujúca a feromóny sú bez zápachu, nie sú vnímateľné ani pre vás, ani pre tretie strany. Používaním parfumov s feromónmi už nemusíte používať ďalšie vonné látky.

Obsahuje 4 feromóny : Androstenol , Androstenon , Androsteron , Androstadienon

Mechanizmus účinku feromónov
Feromóny sú prirodzeným komunikačným kanálom medzi ľuďmi, a preto fungujú pre každého.

Ak by ste si chceli slobodne nájsť nových priateľov a stále zostať sami sebou, stavte na prírodné, overené metódy - feromóny. Každému z nás niekedy chýba odvaha vo vzťahoch medzi mužmi a ženami. Niekedy sa cítime príliš neatraktívne, čo nás zase blokuje a zdráhame sa začať rozhovor s osobou, ktorá nás zaujíma. Našu príťažlivosť ovplyvňuje nielen náš vzhľad, ale aj „to niečo“, náš vnútorný magnetizmus.

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako to, že niektorí ľudia sú vnímaní ako atraktívni a charizmatickí, zatiaľ čo iní - objektívne obdarení nemenej krásou, také pocity nevzbudzujú? Samozrejme vďaka feromónom

Pod vplyvom feromónov sa nezmeníte vy, ale ľudia, s ktorými ste. Feromóny im vysielajú neviditeľný signál, ktorý zdôrazňuje vašu silu a magnetizmus.

Ako vonia Sexual Attractive ?
Je to fascinujúca, svieža mužská vôňa s charakteristickou športovou notou. Pripomína pohyb, fyzickú a sexuálnu zdatnosť. Vytvára okolo vás auru mužskej sily, robí ľudí zaujímavými a zaujímavými, vďaka čomu sa ľudia, ktorí cítia váš zápach, chcú priblížiť k vám. Feromóny vám pomôžu stať sa predmetom túžby a vzrušiť sexuálne zaujímavé ženy.

Vyčnievať z davu
Sexuálna príťažlivosť Feromóny sú ideálne pre preplnené miesta, kluby, jedným slovom, všade tam, kde je veľa ľudí. Jeho účinok sa potom zintenzívni a vôňa vydrží dlhšie. Teplo ľudského tela predlžuje a podporuje ich činnosť - pamätajte na to pred ďalšou párty.

Použite
Používajte feromóny Sexual Attractive ako svoj obľúbený parfum. Stačí ich nastriekať na miesta, ako sú zápästia, záhyby krku alebo kdekoľvek chcete.  Sú to najkoncentrovanejšie feromóny, ktoré sú navrhnuté a pripravené v laboratóriách Európskej únie.


Späť do obchodu