Neohodnotené

Titan Gel Gold Special Gel for Men 50ml

TITAN GEL GOLD SPECIAL pre mužov

-gél na podporu erekcie , zväčšenie penisu

Obsah: 50ml

Skladom
Kód: 1150
Značka: RUF
€23,50
Kategória: Podpora erekcie
stiahnuť (7)
Novinka Tip

Original Titan Gel GOLD - limitovaná edícia, silnejší účinok - gél na zväčšenie penisu 50 ml.
Celosvetový predajný hit produktov na zväčšenie penisu. Najsilnejší gél na zväčšenie, erekciu a ejakuláciu.
Hydratačný gél poskytuje maximálny komfort, dokonalú kĺzavosť a hydratáciu vďaka vysokej koncentrácii kyseliny hyalurónovej. Nerobí škvrny na oblečení a dá sa ľahko odstrániť vodou, neroluje sa. Gél je bez zápachu a neobsahuje parabény. Dá sa použiť na intímny styk ale aj so sexuálnymi hračkami, ako aj na "jelqing" - súbor špeciálnych cvičení, ktorých činnosť je zameraná na zväčšenie penisu.

Titan Gel Gold je účinný a bezpečný spôsob zväčšenia penisu. Podľa komentárov, ktoré na internete zverejnili mnohí zákazníci, je oveľa účinnejší ako chirurgický zákrok a iné lieky dostupné na trhu. Ak používate gél cyklicky - zväčšíte šírku a dĺžku svojho penisu až o 3-7 cm; posilníte svoju erekciu; pri pohlavnom styku zvýšite citlivosť na dotyk, ktorý bude trvať dlhšie a prinesie vám silnejšie orgazmy.

Gél na zväčšenie penisu TITAN GEL GOLD zväčšuje dĺžku a objem penisu a jeho účinnosť bola preukázaná u mužov všetkých vekových kategórií! Ide o výnimočne prírodný produkt obsahujúci silné a aktívne zložky. Poskytuje všetky vitamíny a stopové prvky potrebné na aktiváciu prirodzenej produkcie mužského hormónu. tiež zlepšuje krvný obeh v genitáliách. Titan Gel funguje rýchlo a jednoducho a účinky sú trvalé!

 

Spôsob aplikácie
Aplikujte gél na penis dvakrát denne po dobu minimálne 1 mesiaca. Masírujte penis natretý gélom, aby ste urýchlili účinky. Najlepšie je, ak použijete TITAN GEL pri cvičeniach ako "Jelqinq" alebo pri použití pumpičiek na zväčšenie penisu.

TITAN GEL GOLD sa vyrába v čiernom balení len s hologramom potvrdzujúcim jeho originalitu.

Späť do obchodu