Neohodnotené

Titan Special Gel for Penis 50ml

Original Titan Gel - gél na zväčšenie penisu 50 ml.

Skladom
Kód: 1431
€16,90
Kategória: Podpora erekcie
Titan Special Gel for Penis 50ml
Tip

Celosvetový predajný hit produktov na zväčšenie penisu. Najsilnejší gél na zväčšenie, erekciu a ejakuláciu.
Hydratačný gél poskytuje maximálny komfort, dokonalú kĺzavosť a hydratáciu vďaka vysokej koncentrácii kyseliny hyalurónovej. Nerobí škvrny na oblečení a dá sa ľahko odstrániť vodou, neroluje sa. Gél je bez zápachu a neobsahuje parabény. Dá sa použiť na intímne zábery zblízka a so sexuálnymi hračkami, ako aj na "jelqing" - súbor špeciálnych cvičení, ktorých činnosť je zameraná na zväčšenie penisu.

Titan gel je účinný a bezpečný spôsob zväčšenia penisu. Podľa komentárov, ktoré na internete zverejnili mnohí zákazníci, je oveľa účinnejší ako chirurgický zákrok a iné lieky dostupné na trhu. Ak používate gél cyklicky - zväčšíte šírku a dĺžku svojho penisu až o 3-7 cm; posilníte svoju erekciu; pri pohlavnom styku zvýšite citlivosť na dotyk, ktorý bude trvať dlhšie a prinesie vám silnejšie orgazmy.

TITAN GEL gél na zväčšenie penisu, zväčšuje dĺžku a objem penisu a jeho účinnosť bola preukázaná u mužov všetkých vekových kategórií! Ide o výnimočne prírodný produkt obsahujúci silné a aktívne zložky. Poskytuje všetky vitamíny a stopové prvky potrebné na aktiváciu prirodzenej produkcie mužského hormónu. tiež zlepšuje krvný obeh v genitáliách. Titan Gel pôsobí rýchlo a jednoducho a jeho účinky sú trvalé!

 

Späť do obchodu