Neohodnotené

Orgie She Spot Stimulačný gél na bod G 15ml

Stimulačný gél na bod G pre dosiahnutie neuveriteľného orgazmu.

Obsah: 15ML

Skladom
Kód: 642
Značka: ORGIE
€18,90
Orgie She Spot Stimulačný gél na bod G 15ml
Tip

S prísadami z amazonského dažďového pralesa She spot poskytuje vynikajúce rozmanité pocity, ktoré sa počas jeho pôsobenia rozvíjajú a menia: brnenie (vibrácie), chlad, teplo a mierna pikantnosť.

Bod G je charakterizovaný ako erotogénna zóna vagíny, ktorá môže pri stimulácii viesť k vysokej úrovni sexuálneho vzrušenia, intenzívnych orgazmov a potenciálnej ženskej ejakulácie. Uvádza sa, že je umiestnený pred prednou pošvovou stenou medzi pošvovým kanálom a močovou trubicou, čo je pravdepodobne najcitlivejšia oblasť ženského tela.

She Spot má vo svojom zložení zložky, ktoré stimulujú oblasť bodu G, čím sa stáva ešte citlivejšou, čo spôsobuje pocity, ktoré sa vyvíjajú počas doby jeho aktivity. Odvážte sa zažiť  bezprecedentné pocity s gélom She Spot. Toto sú hlavné účinné látky, ktoré poskytujú vynikajúce stimulačné účinky:

Jambu, pôvodom z amazonského dažďového pralesa, opäť hrá v našom vzorci vďaka svojej vibračnej a brniacej schopnosti.
Mentha Arvensis podporuje vzrušenie prostredníctvom dvojitého účinku, tepla, ktoré potom prechádza do chladu. Vďaka týmto pocitom zahriatia a ochladenia je Mentha silným stimulátorom bodu G.
Capsicum Frutescens má v našom vzorci tiež veľmi dôležitú funkciu: predĺžiť hrejivý účinok a pridať miernu pikantnosť, ktorá dotvára víchricu vzrušujúcich vnemov She Spot.
Návod na použitie:

Naneste malé množstvo na bod G a počkajte niekoľko sekúnd, kým sa efekt prejaví. Odporúčame vám začať s minimálnym množstvom a po vyhodnotení vašej citlivosti na účinky dávku podľa svojej citlivosti zvyšujte alebo znižujte.

Späť do obchodu