Intimeco Spanish Pink Drops 15ml

Neohodnotené
 

Intimeco Spanish Pink Drops - španielske mušky

Obsah: 15ml

Dostupnosť Skladom
€5,50
   
Kód tovaru 747
Značka INTIMECO
Kategória Afrodiziaká
 

Niekoľko kvapiek pridaných do nápoja Intimeco Spanish Pink Drops môže rozdrviť ľady aj tej najchladnejšej ženy. Môže zapáliť jej zmysly a zmeniť sa na horúcu Senoritu, ktorá vám v tú noc odhalí najväčšie sexuálne tajomstvá. Veľké percento žien má znížené libido, čomu môže pomôcť tzv. španielska muška. Intimeco Spanish Fly je doplnok výživy v kvapkách, vyrobený zo zmesi dokonale vybraných ingrediencií.

Vlastnosti produktu
Zloženie Intimeco Spanish Pink Drops obsahuje cenné látky podporujúce životnú vitalitu. L-karnitín pomôže bojovať proti chronickej únave a zlepšovať funkciu krvných ciev. Extrakt z guarany dodáva energiu potrebnú počas dňa a počas sexu. Extrakt zo semien Paullinia Cupana dodatočne stimuluje krvný obeh v tele. L-tyrozín, taurín a kofeín na druhej strane dodatočne podporujú organizmus pri zvýšenej námahe a únave.
Obsah:
Množstvo v 1 porcii 10 ml
L-karnitín
500mg
Extrakt z guarany - Paullinia Cupana
400mg
L-tyrozín (aminokyselina)
300mg
Taurín
200mg
Kofeín
65mg
Zloženie: L-karnitín, extrakt z guarany, L-tyrozín (aminokyselina), taurín, kofeín.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zo zložiek doplnku. Doplnok nie je určený pre deti.  Produkt pre osoby staršie ako 18 rokov. Nepoužívať u tehotných a dojčiacich žien.

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Odporúčaná konzumácia: 1 porcia = 10ml. Nekonzumujte viac ako 1 porciu denne. Nejedzte cez noc.