Amsterdam Poppers

Amsterdam je jednou z najlepších značiek poppers. Hľadáte neuveriteľné afrodiziakálne pocity? Potom môže byť značka Amsterdam to pravé pre vás. Objavte Amsterdam poppers vo fľašiach od 10 ml do 24 ml, dostupné v našom obchode. Značka Amsterdam poppers je už roky lídrom vo svete poppers.

 

Amsterdam poppers: kvalitné a známe arómy

Značka Amsterdam poppers , pôvodom z Kanady, je jednou z najznámejších vo svete poppers. Ponúka vysokokvalitné produkty za dostupné ceny, a to už roky. Amsterdam poppers zahŕňa všetky afrodiziakálne účinky alebo účinky na zvýšenie libida, ktoré sú dostupné pre divoké večierky alebo nezabudnuteľný sex. Prvé poppery boli vytvorené v 70. rokoch!

Originál Amsterdam Poppers

Dodáva sa vo forme vysoko prchavej, horľavej, žltej až oranžovej tekutiny, ktorá musí byť vo fľaštičke, ktorá ju chráni pred svetlom, aby si zákazník mohol vychutnať všetky účinky amsterdamských popperov. Vyrobené v súlade so všetkými európskymi právnymi predpismi.

 

Amsterdamské popery majú silné euforické účinky , no so skutočným afrodiziakálnym nádychom. The Original Poppers je známy svojimi afrodiziakálnymi účinkami. Amsterdam Original poppers zvyšuje potešenie a túžbu počas najintenzívnejších sexuálnych hier. 

Všetky tipy, ako správne používať poppers

Existuje niekoľko spôsobov, ako využiť rad popperov Amsterdam.

1. Poppers pozvolné uvoľňovanie

Pre jemnejší efekt môžete fľašu otvoriť v miestnosti, v ktorej sa nachádzate: tekutá aróma sa bude pomaly uvoľňovať do priestorov a vy si ju môžete vychutnať, nech ste kdekoľvek.

2. Poppers inhalácia

Pre silnejší efekt si môžete jednoducho priložiť otvorené amsterdam poppers k nosu, ale bez toho, aby ste sa dotkli pokožky, aby ste sa vyhli vzniku nepríjemných zaparenín. Nezabudnite, že poppers je dráždivá látka. Za pár sekúnd pocítite účinok . Skutočne, do vášho tela vtrhne veľký príval vzrušujúceho tepla.

 

 

Odporúčame: https://www.popperssk.sk/afrodiziaka/sex-elixir-15ml/